Mart Uusküla

Mart Uusküla

Tegevjuht, Juhatuse liige
Tel: 7 301 371
mart@quantum.ee

Reet Selge

Reet Selge

Juhiabi, Müügiassistent
Tel: 7 301 321
reet@quantum.ee
Tellimuste käsitlus, üldkeemia reagendid ning solvendid.

Maris Vent

Maris Vent

Müügiassistent
Tel: 7 301 320
maris@quantum.ee
Tellimuste käsitlus, kataloogikaubad.


Hele Klade

Hele Klade

Müügijuht
Tel: 7 301 372
hele@quantum.ee
Molekulaarbioloogia, rakubioloogia ning teistes teaduslaborites kasutatav aparatuur, tarvikud ning reagendid.

Riin Kuur

Riin Kuur

Müügijuht
Tel: 7 301 373
riin@quantum.ee
Mikrobioloogias, viroloogias ning autoimmuunhaiguste diagnostikas kasutatavad seadmed, tarvikud ning reagendid. Patoloogialaboris kasutatavad seadmed ja reagendid.

Pille-Riin Meerits

Pille-Riin Meerits

Müügijuht
Tel: 7 301 324
pilleriin@quantum.ee
Molekulaarbioloogia, rakubioloogia ning teistes teaduslaborites kasutatav aparatuur, tarvikud ning reagendid.

Kaarel Kruuse

Kaarel Kruuse

Müügijuht
Tel: 7 301 325
kaarel@quantum.ee
Mikroskoopia ja pildianalüüs. Kliinilises ja teaduslaboris kasutatav üldaparatuur ning reagendid.

Allan Künnapas

Allan Künnapas

Müügijuht
Tel: 7 301 323
allan@quantum.ee
Kromatograafia, analüütilise ja kontrolllabori seadmed ning kuluvahendid.

Annaliisa Siimar

Annaliisa Siimar

Müügijuht
Tel: 56 560 901
annaliisa@quantum.ee
Immuunhematoloogia, vereteenistuses kasutatav aparatuur, tarvikud ning reagendid.


Kalle Kaasa

Kalle Kaasa

Müügijuht, hooldusinsener
Tel: 7 301 375
kalle@quantum.ee
Üldlaboriseadmed (segajad, loksutajad, kapid ...), kaalud, veepuhastusseadmed.

Jaan Raudsepp

Jaan Raudsepp

Hooldusinsener
Tel: 7 301 328
jaan@quantum.ee
Hooldusinsener, kromatograafia.

Kaido Niklus

Kaido Niklus

Hooldusinsener
Tel: 7 301 377
kaido@quantum.ee
Hooldusinsener, kliinilise labori seadmed, patoloogialabori seadmed, autoklaavid.

Harti Kiveste

Harti Kiveste

Hooldusinsener
Tel: 7 301 329
harti@quantum.ee
Hooldusinsener, analüütilises laboris kasutatavad seadmed.

Toomas Tali

Toomas Tali

Meditsiinitehnika insener
Tel: 50 72 907
tali@quantum.ee
Hooldusinsener, Tallinn.

Roman Lilleorg

Roman Lilleorg

Hooldusinsener
Tel: 7 301 327
roman@quantum.ee
Hooldusinsener, analüütilise labori seadmed, kromatograafia.


Ivar Värsi

Ivar Värsi

Juhatuse liige
Tel: 7 301 322
ivar@quantum.ee
Vereteenistuses ja kliinilises laboris kasutatavad seadmed ning reagendid.

Martin Lepiku

Martin Lepiku

Ph.D. (keemia), Juhatuse liige
Tel: 7 301 376
martin@quantum.ee
Kromatograafia, spektromeetria ning asjakohased tarvikud. Samuti kõik muu, mis analüütilises laboris jutuks võib tulla.

Toomas Arike

Toomas Arike

Juhatuse liige
Tel: 7 301 325
tom@quantum.ee
Mikroskoopia ja pildianalüüs. Kliinilises ja teaduslaboris kasutatav üldaparatuur ning reagendid. Veterinaardiagnostikumid.


Taivo Raudsepp

Taivo Raudsepp

Raamatupidaja
Tel: 7 301 326
taivo@quantum.ee

Jüri Pruulmann

Jüri Pruulmann

Itimees
info@quantum.ee
Hoolitseb IT majanduse eest, saab jagu ka suuremast kondist.

Konn

Konn

Konn
Tel: 7 301 321
konn@quantum.ee
Lihtsalt konn.